background

Hakkımızda

Learn and Talk, yeniliğe açık ve profesyonel ekibiyle birlikte, ülkemizde evrensel kalite ve standartlarda eğitim hizmetleri sunmayı amaçlıyor. Avrupa Birliği normlarına uygun müfredatla ve Danışman Eğitimci desteği modelini harmanlayarak geliştirip ülkemizin her köşesine aynı kalitede eğitim olanağı sunarak eğitimde fırsat eşitliği için çalışıyoruz.

Günümüzde pek çok online eğitim kurumu arasında farklılık yaratarak kalıcı üstünlük sağlamayı benimseyen kurumumuz, eğitimin süreklilik isteyen gelişim ve değişim sürecine kalıcı etki yaratmak istemektedir. İletişim ve bilişim sektöründe gelişen teknolojiyi takip ederek yabancı dil alanında ülkemizde en çok tercih edilen uzaktan eğitim portalı haline gelmeyi hedeflemektedir.

Learn and Talk, eğitimi her ortamda verebilmeyi, öğrencinin internet erişiminin olduğu her mekânda eğitim alabilmesini sağlamayı amaçlarken uyguladığı yöntemle eğitim hayatını da kolaylaştırıyor. Öğrencilerin daha rahat ve huzurlu bir şekilde eğitimlerine destek olmak için Avrupa Birliği Yabancı Dil normunu evlere taşıyor.

Learn and Talk, öğrencilerin alışılagelmiş şekilde tek başlarına eğitim almasını değil destek ve yönlendirme ile doğru eğitimi almasını sağlamaya çalışmaktadır.

Learn and Talk sınıflarında “arka sıra” yoktur. Üstelik sınıf ortamındaki gibi öğrencilerin dikkatini dağıtacak herhangi bir unsur olmadığı için öğrenciler dikkatini daha rahat toplayarak derslerden daha çok verim alıyor.